10 aylık kocasının kadın olduğunu öğrendi!

0 0
Read Time:1 Minute, 43 Second

Endonezya son günlerde sıradışı bir öyküyü konuşuyor. Lokal basının ismini N.A olarak ismini gizlediği 22 yaşındaki genç bayan evlendikten 10 ay sonra hiç beklemediği bir sürprizle karşılaştı ve soluğu mahkemede aldı.

İNTERNETTEN TANIŞIP EVLENMEYE KARAR VERDİLER

N.A ‘tantan’ ismi verilen bir flört uygulamasından ‘Ahnaf Arrafif’ isimli genç bir adamla tanıştı. Adam kendisini New York’ta eğitim görmüş bir nörolog olarak tanıttı. İkili bir mühlet mesajlaştıktan sonra yüz yüze görüşmeye karar verdiler.

2021 yılının Mayıs ayında bayanın memleketine gelen kelamda tabip burada bir hafta kaldı ve bu mühlet zarfında genç bayanla sık sık görüştüler. İnternette başlatan münasebet süratli bir biçimde ilerledi ve çift Temmuz ayında dünya konutuna girdi. Arrafif kızın memleketine taşındı, N.A ve annesi ile birlikte yaşamaya başladı.

ŞÜPHELİ DAVRANIŞLAR ANNENİN DİKKATİNİ ÇEKTİ

Rüya üzere başlayıp evlilikle sonuçlanan münasebet birinci başlarda çok güzel görünüyordu. Fakat kendini nitelikli bir tabip olarak tanıtan genç adam çok rahat bir programı varmış üzere daima konuttaydı. Üstelik karısından sık sık para istemeye başlamıştı.

Genç adamla ilgili gariplikler yalnızca işi ile alakalı değildi. Hayatı ile ilgili bilgileri sır üzere saklayan ve karısını ile ailesi ile asla tanıştımayan Arrafif kıyafetlerini asla çıkarmıyordu. N.A’nın annesi damadının kıyafetleri ile banyo olduğunu görünce onun bir sahtekar olduğunu anladı.

DAMADINDAN SOYUNMASINI İSTEDİ GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Şüpheleri gün geçtikçe daha da artan anne bir gün meskende çıkan büyük bir hengamenin akabinde damadından soyunmasını istedi. Bu noktada daha fazla direnemeyen adam aslında bir bayan olduğunu ve isminin ‘Ereyani’ olduğunu itiraf etti.

“KOCAMIN BAYAN OLDUĞUNDAN ASLA ŞÜPHELENMEDİM”

Yerel yayın organı Tribun News’e konuşan genç bayan yaşadıklarının şokunu hala atlatamadığını ve dışarı çıktığında bile kaygıdan titrediğini söyledi.

Öğrendiği gerçek karşısında hayatının şokunu yaşayan N.A polise giderek şikayetçi oldu. Genç bayan tabirinde 10 aydır kocası ile çok samimi olduğunu ve onun erkek olduğundan asla şüphelenmediğini söyledi.

Kocasının göğsündeki yumruyu evliliğin başlarında fark ettiğini söyleyen N.A kocasının kendisine ‘hormonal sorunları’ olduğunu söylediğini belirtti.

Evliliği müddetince eşiyle birden fazla kere birlikte olduğunu  belirten bayan kocasının daima ışıkları kapattığını ve gözlerini bağladığını söyledi.

Cambi Bölge Mahkemesi’nde görülecek davanın tarihi şimdi açıklanmadı. Dolandırıcı bayanın hareketleri sonucu bir ceza alıp almayacağı merak konusu oldu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %