Allianz Türkiye – Allianz Hayat Sigortaları ve Bireysel Emeklilik’e üst düzey atama

0 0
Read Time:50 Second

Allianz Türkiye’de Hayat Sigortaları ve Ferdî Emeklilik Ekibi’nin liderliği konumuna Fisun Koç Doğan atandı.

Allianz Türkiye, stratejik öncelikleri ortasında yer alan Hayat Sigortaları ve Kişisel Emeklilik branşlarında çevik çalışma modelini yeni bir atamayla güçlendirdi. Hayat Sigortaları ve Ferdi Emeklilik Ekibi’nin liderliği konumuna atanan Fisun Koç Doğan, Allianz Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü Taylan Türkölmez’e bağlı İcra Heyeti Üyesi olarak çalışacak.

Fisun Koç Doğan, 1999 yılında Boğaziçi Üniversitesi Sanayi Mühendisliği lisans programını ve 2006 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Aktüerya Bilimi yüksek lisans programını tamamladı. Mesleğine 1999 yılında Yapı Kredi Bankası’nda Eser Müdürü olarak başlayan Fisun Koç Doğan akabinde sırasıyla; AK Emeklilik, AvivaSA ve Aviva Londra’da; eser idaresi, planlama ve proje uygulama, pazarlama, strateji ve dönüşüm alanlarında farklı konumlarda vazife aldı.

2019 yılından bu yana, AvivaSA’da Direkt Satış, Acenteler ve Kurumsal Kısımlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan Fisun Koç Doğan, 3 Mayıs 2021 itibariyle Allianz Türkiye Hayat Sigortaları ve Ferdî Emeklilik Grubu Başkanı ve İcra Konseyi Üyesi olarak yeni vazifesine başladı.

Kaynak:

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %