Babalar gününü maç yaparak kutladılar

0 0
Read Time:43 Second

Bostanlıspor’un klâsik babalar günü bu yıl futbol alanında kutlandı. Babalar ile oğullar maç yaparak bu manalı güne damga vurdu.

Bostanlı Gode Cengiz Futbol Alanında yapılan Bostanlıspor futbol alt yapı çalışmasına babalarıyla gelen ve onlara Bostanlıspor formalarını ikram eden minik ve küçük futbolcular, babalarıyla maç yaptı.

Çocuklarının “Babalar Günü”nü manalı kılan bu beğenilen sürprizinden keyifli olan ve alanda çocuklarıyla futbol maçı yapan Bostanlıspor’un velileri “güzel bir gün oldu. Her halde bunu unutmayız” dediler.

Organizasyonda kulüp lideri Avni Erboy’un imzası olduğunu belirten Bostanlıspor futbol şube sorumlusu Taner Çınar, “Babalar gününü değişik bir atmosferde kutlamak ve babaları evvel kendi ortalarında sonra da çocuklarıyla çim alanda bir ortaya getirerek maç yaptırmak istedik. Teknik takımımızdan antrenörlerimiz Mustafa Oral ve Tolga Aktan’ın katkılarıyla da bu hoş günü gerçekleştirdik. Emeği geçen herkese teşekkür ederken, tüm babaların bu manalı günü kutlarız” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %