Buderus’tan verimli kombi ve tasarruflu ısınma ipuçları!

0 0
Read Time:58 Second

Bölümdeki uzmanlığıyla geleceğin teknolojisini kullanıcılarına bugünden sunan, yüksek verimli ve kullanıcı dostu eserler üreten Buderus, daha verimli ısınma sağlamanın en kıymetli etkenlerinden birinin yanlışsız yoğuşmalı kombilerin tercih edilmesi olduğunun altını çiziyor.

Yüksek Alman teknolojisi ile üretilen Buderus Logamax plus GB122i W sınıfının en yüksek standartlarına sahip 1:10 geniş modülasyon aralığı ile ısıtma gereksinimine uyacak biçimde kendini uyarlıyor ve bu sayede daha verimli çalışıyor. Logamax plus GB122i W, 30 kW’a kadar sıcak kullanım suyu çıkışıyla konutlarda her vakit kâfi sıcak suyun bulunmasını sağlıyor. Böylelikle yüksek verimliliği ile tabiata katkı sağlarken, kullanıcıların tasarruflu ısınmasına da yardımcı oluyor.

Pratik ve yeni kuşak tasarım

Gelişmiş, kompakt ve sağlam tasarımı, Logamax plus GB122i’ nin bulunduğu ortama şık bir formda ahenk sağlamasını sağlarken, kompakt boyutlarıyla en dar alanlara bile monte edilebiliyor. 36 kilogramdan daha hafif olan GB122i W pratik montaj imkanı da sağlıyor.

Verimli işletim sayesinde güç tasarrufu

Logamax plus GB122i, net ve geriden aydınlatmalı LCD ekrana sahiptir. Logamatic TC100 ile birlikte kullanıldığında, sistem mahal ısıtma verimlilik sınıfı A+’ya yükselir. Bu sayede güç tasarrufu artar, doğalgaz faturalarında tasarruf sağlanır. Aygıtınızın yüksek verimli çalışması için ısıtma sistemini bakımını yılda bir kez yetkili servislere yaptırabilirsiniz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %