CEPTETEB’den BinBin ile ulaşımı kolaylaştıracak iş birliği

0 0
Read Time:1 Minute, 25 Second

Türk İktisat Bankası’nın (TEB) dijital bankacılık platformu CEPTETEB, mikromobilite alanında sürdürülebilir ve pratik ulaşım sağlayan BinBin ile kent içi ulaşımı kolaylaştıracak iki yeni kampanya başlattı. Buna nazaran CEPTETEB’liler BinBin ile yapacakları birinci sürüşte yüzde 20 indirimden faydalanırken; BinBin Taşınabilir Uygulaması’ndan aldıkları davet koduyla birinci kere CEPTETEB’li olanlar CEPTETEB Banka Kartı ile yapacakları BinBin ödemelerinde her ay 25 TL, altı ay boyunca toplamda 150 TL’ye varan nakit iade kazanacak.

Türk İktisat Bankası (TEB), dijital bankacılık platformu CEPTETEB ile müşterilerinin hayatını kolaylaştıran ve avantajlar sağlayan kampanyalar sunmaya devam ediyor. CEPTETEB, kent içi ulaşımı kolaylaştırmak maksadıyla mikromobilite alanında sürdürülebilir ve pratik ulaşım sağlayan BinBin ile iş birliği kapsamında CEPTETEB müşterilerine yapacakları birinci sürüşte yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor. CEPTETEB müşterilerinin faydalanabileceği BinBin ile birinci sürüşte yüzde 20 kampanyası 30 Haziran 2022 tarihine kadar devam edecek.

BinBin Taşınabilir Uygulaması’ndan alınacak davet koduyla birinci defa CEPTETEB’li olanlar ise CEPTETEB Banka Kartı ile yapacakları BinBin ödemelerinde her ay 25 TL, altı ay boyunca toplamda 150 TL’ye varan nakit iade kazanacak. Kampanyaya iştirak için 30 Haziran 2022 tarihine kadar davet koduyla CEPTETEB’li olmak kâfi.

CEPTETEB’li olmak çok kolay

CEPTETEB müşterisi olmayanlar taşınabilir uygulama üzerinden imajlı görüşme yaparak dakikalar içerisinde hesabını açabiliyor.

BinBin 14 kentte hizmet veriyor

Mikromobilite alanında sürdürülebilir ve pratik ulaşım sağlamayı hedefleyen BinBin, hali hazırda İstanbul, Konya, Kayseri, Antalya, Samsun, Eskişehir, İzmir, Adana, Kocaeli, Diyarbakır, Bursa, Trabzon, Gaziantep ve Sakarya’da kullanıcılara scooter hizmeti sunuyor. Türkiye genelinde 1,5 milyondan fazla kullanıcısı olan BinBin, kısa uzaklıklı seyahatlerde çevreci, ekonomik ve pratik bir ulaşım alternatifi oluşturuyor. Etrafa hassas teknolojiler geliştiren BinBin, gelecek kuşaklar için hassaslık ve hassasiyet ile çalışmalarını sürdürürken, hizmet ağını her geçen gün genişletiyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %