Ceyhun Fersoy Marshall Tezgahtarları ile Buluşuyor

0 0
Read Time:1 Minute, 1 Second

Türkiye’nin önder boya markalarından Marshall, tezgahtarlar için hazırladığı özel müsabaka ile gündemde. Marka, usta oyuncu Ceyhun Fersoy’un eğlenceli sunumuyla hazırladığı, online platformda yayınlanacak “Marshall Ailesi Yarışıyor” programıyla tüm tezgahtarları müsabakaya davet ediyor.

18 Mayıs’tan itibaren 4 hafta boyunca her Salı online platformda düzenlenecek yarışla tezgahtarların sıcak bir ortamda hoş vakit geçirmeleri hedefleniyor. Her yarışta iştirakçilere özel mükafatlar verilirken beş bireyden oluşan şampiyon ekibe büyük ödül olarak 10 bin TL bedelinde armağan çeki verilecek. Yalnızca Marshall Clup Card sahibi tezgahtarların yararlanabileceği bu ayrıcalıktan faydalanmak için de geç değil. Müsabakadan evvel Marshall Clup Card’a başvuran tüm tezgahtarlar yarışa katılmaya hak kazanacaklar.

Pınar Adabağ, “Marshall; ustasıyla, tezgahtarıyla, çalışanlarıyla çok büyük bir ailedir”

Mevzuyla ilgili bir açıklama yapan Marshall Pazarlama Müdürü Pınar Adabağ, “Biz, ‘Marshall Ailesi’ dediğimiz vakit ustalarımızdan, tezgahtarlarımıza ulaşan çok geniş bir nüfustan bahsediyoruz. Bu bağlamda ailemizin hiçbir ferdini başkasından ayırmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz diyebilirim. Hepimizi yoran pandemi sürecinde ailemizin yüzünü güldürmek bunu yaparken de tezgahtarlarımıza dokunabilmek için “Marshall Ailesi Yarışıyor” ismi altında özel bir yarış hazırladık. 18 Mayıs’tan itibaren her Salı yayınlanacak yeni kısımla 4 hafta boyunca cep telefonlarımıza, akıllı televizyonlarımıza, bilgisayarlarımıza Ceyhun beyefendi konuk olacak. Burada tezgahtarlarımız birbiriyle yarışırken tıpkı vakitte sürpriz ikramlar de kazanacaklar” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %