Cumhurbaşkanı Erdoğan, 1 Mayıs’ta çalışan inşaat işçilerini selamladı

0 0
Read Time:45 Second

Cumhurbaşkanı Erdoğan öğlen saatlerinde Üsküdar Kısıklı’daki konutundan çıkarak Vahdettin Köşkü’ne geçti. Erdoğan, Küplüce’den geçtiği sırada yol üzerinde bulunan kentsel dönüşüm alanında çalışan inşaat personellerine kayıtsız kalmadı.

PERSONELLERİ SELAMLADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde çalışan inşaat emekçilerini selamladı. Emekçilerle kısa periyodik bir sohbet gerçekleştiren Erdoğan, daha sonra Vahdettin Köşkü’ne geçti.

ŞUBAT AYINDA BALIK ALMIŞTI

Cumhurbaşkanı Erdoğan Üsküdar Kısıklı’daki konutundan Vahdettin Köşkü’ne geçerken Çengelköy’de sık sık esnaf ziyaretinde bulunuyor. Erdoğan şubat ayında gerçekleştirdiği son ziyaretinde bir balıkçıdan 10 kiloluk logos balığı almıştı.

Erdoğan’ın balık aldığı esnaf İbrahim Uzun, “Cumhurbaşkanımız aracını durarak büyük balık aldı. 10 kiloluk bir balık aldı. Geçen de vermiştik tıpkı balıktan. Tekrar tıpkı balıktan aldı, güzeline gitmiş. Haftada 1 kere çoklukla balık alıyor.” demişti.

ARALIK AYINDA BİR FIRINI ZİYARET ETMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan 2020’nin Aralık ayında da Çengelköy Mahallesi Kaldırım Caddesi üzerinde bulunan bir fırına uğramıştı. Hem alışveriş hem de esnafla sohbet eden Erdoğan, 5-6 çeşit ekmek almıştı.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %