“Doğanın Ateşi” beIN CONNECT’te Başlıyor!

0 0
Read Time:48 Second

Dijital içerik platformu beIN CONNECT, orijinal bir beIN ORIGINALS üretimiyle içerik yelpazesini genişletmeye devam ediyor. “Doğanın Ateşi” 24 Haziran’da beIN CONNECT’te izleyicilerle buluşuyor.

İzleyicilerine diledikleri vakit diledikleri içeriğe ulaşma imkânı sağlayan dijital içerik platformu beIN CONNECT, yesyeni içerikleri izleyiciler ile buluşturmaya devam ediyor. Kendine mahsus usulü ve eşsiz tanımlarıyla gönülleri fetheden MasterChef Türkiye’nin son şampiyonu Eren Kaşıkçı, her kısım izleyenleri hayran bırakacak görüntüler eşliğinde pişirme sanatının ayrıntılarını gösterirken, en samimi anlarını izleyicilerle paylaşacak.

Başarılı şef Eren Kaşıkçı namıdiğer Kızılsakal, mutfağını tabiatın tam ortasına taşıyor ve izleyenleri macera dolu bir lezzet seyahatine davet ediyor. Eşsiz görüntüler eşliğinde ateşini yakan Kaşıkçı, bir yandan kamp tecrübelerini aktarırken öteki yandan da damak çatlatan kamp lezzetlerini hazırlıyor.

Eren Kaşıkçı’nın samimi ve esprili sunumuyla, birbirinden lezzetli tanımlarını anlatacağı program “Doğanın Ateşi”, 24 Haziran’dan itibaren her Cuma 2 yeni kısmıyla beIN CONNECT ve 26 Haziran’dan itibaren beIN GURME kanalında her Pazar 20:10’da seyirci ile buluşacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %