Düğün Hazırlığında Olanlar ‘Rahat Bir Uyku’ İçin 1 Haziran’ı Bekliyor

0 0
Read Time:1 Minute, 48 Second

Türkiye’de 2 milyar dolar büyüklüğe ulaşan yatak kesiminin güçlü oyuncuları ortasında yer alan Tutku Yatak, Ar-Ge yatırımları ve inovatif eserleriyle büyüme devam ediyor. Marka son olarak mikro kapsül teknolojili A, C ile E vitaminleri içeren ve uyku esnasında bağışıklık sisteminin güçlenmesine de katkı sağlayan yatak modelini kullanıcıları ile buluşturdu.

Kullanıcılar yatak seçimi konusunda artık çok daha bilinçliler diye belirten Gökmen Kaya, “Özellikle pandemi devrinde yaşanan stress faktörüyle birlikte sağlıklı ve kaliteli uyku muhtaçlığı bireylerde yeterlice artmış durumda. Biz de firma olarak Ar-Ge’ye hayli ehemmiyet veriyoruz” dedi.

Son olarak Immune Defense yatak modelini pazara sunduklarını belirten Kaya, “Sağlıklı ömrün sırrı elbet ki âlâ bir uykudan geçer niyetiyle A,B ve C vitaminleri içeren mikro kapsüllü yatağımızı kullanıcılarımızla buluşturduk. Uyku boyunca cilt hücrelerinin yenilenmesine dayanak olan bu modelimiz, ayrıyeten ferahlatıcı portakal kokusu ile uyku atmosferine de renk katıyor” dedi.

“Çiftler düğün dönemini bekliyor”

Gökmen Kaya, “İçinde bulunduğumu pandemi süreci herkesin uykularını kaçırıyor, evlenme hazırlığı içerisinde olan çiftler de gözünü önümüzdeki aya çevirmiş durumda. Düğün, nikah, nişan üzere merasimlerin genelge kapsamında yapılamaması durumu 1 Haziran’a kadar devam edecek. Fakat Türkiye’de aşılama çalışmalarının süratle devam etmesi ve hadise sayılarında görülen düşüş dalımız için umut verici. Tekrar açılma süreci de satışlarımızı son 1 haftada olumlu tarafta etkiledi. Fiyatlarımıza artırım yansıtmadığımız üzere devam eden indirimli fiyatlarımızla da düğün hazırlığında olanlara takviye olmayı istiyoruz” dedi.

“Evlilik hazırlığında olan çiftleri de düşündüğümüz yeni teknolojili eserlerimizde, yataklarımızın sahip olduğu akıllı torba yay sistemleriyle; farklı kilo, uzunluk ve yatış durumuna sahip partnerlerin bile birbirini rahatsız etmeden konforlu biçimde uyuyabilecekleri halde dizayn ediyoruz” diye tabir eden Tutku Yatak İdare Şurası Lideri Gökmen Kaya, “Aynı vakitte omurga ve boyun bölgelerine tam olarak dayanak veren yataklarımız, yanlışsız uyku durumunun alınmasına da yardımcı oluyor. Modellerimizin içeriğinde kullanılan kuş tüyü süngerler ise çok yumuşak ve esnek bir yapıya sahip bulunuyor” diye ekledi.

Firma yetkilisi Gökmen Kaya son olarak “Kayseri’deki toplam 30 bin metre karelik alana heyeti olan fabrikamızda üretim faaliyetlerimizi süratle sürdürüyoruz. Bugün 600’den fazla satış noktasında eserlerimiz yer alıyor. Bölge müdürlüklerimiz aracılığıyla 75 ile direkt sevkiyat sağlıyoruz. 2021 yılının markamız ismine yaptığımız yeni yatırımlarla birlikte, mağazalaşma yılı olmasını da hedefliyoruz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %