Emirates First Class Yolcuları, ücretsiz Evden Check-in hizmetinin başlatılmasıyla daha da fazla konfora kavuşuyor

0 0
Read Time:1 Minute, 39 Second

Emirates, yeni Konuttan Check-in Hizmeti ile bir First Class ayrıcalığını daha hayata geçirdi. Hizmet kapsamında yolculara meskenlerinde konforlu ve kolay bir halde check-in yapma seçeneği sunuluyor.

Evden Check-in hizmeti Emirates’in Dubai ve Sharjah’daki First Class yolcularına fiyatsız olarak sağlanıyor. Check-in vazifelileri yolcuları meskenlerinde yahut otellerinde evvelce rezervasyon yapılan saatlerde ziyaret ederek evrak doğrulama, bagaj teslimi ve biniş kartlarının düzenlenmesi dahil tüm check-in formalitelerini tamamlıyorlar. Son dakika ek edilecek bagajlar için ise havalimanında özel bir kontuar bulunmaktadır.

Check-in vazifelileri bagajı direkt havalimanına götürürken yolcular diledikleri takdirde havalimanına gitmek için evvelce rezervasyon yaparak Emirates’in fiyatsız sürücülü araç hizmetinden faydalanabilirler.

Ücretsiz Konuttan Check-in hizmeti için uçak kalkış saatinden en az 24 saat evvel rezervasyon, uçuştan en az 6 saat evvel ise check in yapılmalıdır.

Yolcular uçuştan en az 90 dakika evvel Dubai Milletlerarası Havalimanı’na (DXB) gelerek direkt pasaport denetim kısmına ilerleyebilir ve daha sonra Emirates’in First Class Dinlenme Salonu’na geçebilirler.

Tüm Emirates yolcuları check-in yapmak ve taşınabilir biniş kartı düzenlemek için Emirates Uygulamasını ve Emirates’in self servis bagaj teslim imkânını kullanarak havalimanında temassız bir biçimde süreçlerini yapabilirler. Kayıtlı yolcular DXB’deki entegre biyometrik tüneli ve akıllı kapıları kullanarak havalimanında hiçbir yere temas etmeden ilerleyebilirler.

First Class yolcuları Emirates First Class Dinlenme Salonu’nda bulunan, Timeless Spa’da fiyatsız yüz bakımı, Shoeshine by Mr Cobbler’da fiyatsız hizmetler, özel Moet & Chandon barında dört çeşit kaliteli şampanya, lüks şaraplar, içki mağazası Le Clos’ta özel indirimler ve Dilmah Tea’nin limited-edition çay harmanları üzere marka haline gelmiş tüm hizmetlerin keyfini çıkarabilirler.

Yolcular makul havalimanlarında Emirates Dinlenme Salonu’ndan özel bir köprü vasıtasıyla direkt uçağa biniş yapabilirler.

A380 ve Boeing 777 uçaklarından oluşan filosunda 1700’den fazla First Class koltuk sunan Emirates, büsbütün kapalı özel süitler, uçak içi Duş & Spa, Onboard Dinlenme Salonu ve bölümde bir birinci niteliğinde olan öteki birçok hizmeti üzere ayrıcalıklı Emirates First Class tecrübeleri ve eser inovasyonları ile First Class seyahatin standartlarını belirlemeye devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %