Emre Ateş Yılın Girişimci İş Adamlığına Aday..!

0 0
Read Time:1 Minute, 3 Second

Emre Ateş uzun yıllar ticaretin farklı kısımlarında uzunluk göstermiş genç teşebbüsçü bir iş insanıdır. Yaptığı birçok proje ile isminden sıkça kelam ettiren Emre Ateş şimdilerde ülkemizi Katar (Qatar)’da temsil etmeye hazırlanıyor.

İnşaat, ihracat ve turizm kolunda bir çok projeye imza atmış Emre Ateş (Emre Azat Ateş) ülkemizi turizm be inşaat faaliyetlerinde Katar’da birçok güzel projeler yaparak temsil ediyor. Tıpkı vakitte Antalya Kemer’de de Yat (Tekne) kesiminde öncü olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Birebir vakitte siyasette de faal olarak devam eden Ateş’in şu sıralarda kulislerde yeni partisinin hangisi olacağı da bir epey merak konusu.

Yaptığı bir çok hayır işleri de olan Ateş hayırseverler tarafından epey takdir edilen bir kişiliği ile yardıma gereksinimi olan herkes tarafından isminden sıkça kelam ettiriyor. Tıpkı vakitte baba tarafı Erzincan, Anne tarafı Van Başkale’nin esaslı ve sağlam aşireti olan Ertoşi Aşireti’nin sevilen ve önde gelen isimlerindendir.

Şu sıralar Bulgaristan’da çok büyük bir inşaat çalışmasına da başlamış bulunan Ateş projeyle ilgili şunları söyledi: ”Oradaki binalar eski, Balkanlardan kalma 100 yılın üzerinde. Yeni inşaatlara açık biryer ve iktisat olarak geridede olsa yeterli inşaat yatırımları olur. Şu anda Bulgar Levası bizim para ünitemizin 5 katı üzerinde ve her ne kadar bizden 20 sene geride bir ülke olsa da Avrupa Birliği’ne girmek üzere. İleriye dönük hoş projelerin yapılabileceği bir ülke”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %