Geleceğe Anne Dokunuşu

0 0
Read Time:1 Minute, 3 Second

Doğal ve bitkisel içerikli paklık eserleri kullanmak bebeklerin, çocukların sıhhati açısından ve daha yeşil bir dünya için büyük kıymet taşıyor. Bunun için de kullanılan deterjanların içerdiği kimyasallara karşı şuurlu olmak gerekiyor. Anneler, Life By Yoksul serisinde yer alan bitkisel formüllü vegan eserlerle hem çevreyi koruyor hem de çocuklarının geleceğini garanti altına alıyor.

Tabiatta geri dönüşümü kolay olan, büsbütün ekolojik ve vegan eserlerden oluşan Life By Yoksul serisi, bitkisel bazlı etkin husus içeren formülleriyle yüksek performanslı paklık imkanı sunuyor. Serinin hiçbir eseri insan sıhhatine olumsuz tesirleri olan GDO, SLS, klor, paraben, boya üzere kimyasallar içermiyor. Life By Yoksul eser serisinde; sıvı-toz çamaşır deterjanları, konsantre yumuşatıcılar ve ekolojik bulaşık makinesi tableti bulunuyor.

Anne Sevgisinin Yumuşaklığı

Life By Fakir’in Baby serisinde yer alan 100 bitkisel yağlardan üretilmiş doğal granül sabun, bitkisel formüllü konsantre yumuşatıcı ve sıvı çamaşır deterjanı bebekler ile hassas ciltli yetişkinlerin çamaşırları için özel olarak geliştirildi. Birinci günden itibaren bebek kıyafetlerinde itimatla kullanılabilen eserler, şiddetli leke ve kirleri çarçabuk temizlerken giysilerin anne dokunuşu üzere yumuşacık olmasını sağlıyor. Ayrıyeten özel formülü sayesinde basitçe durulanıp çamaşırlarda kalıntı bırakmıyor.

Life By Yoksul eserlerinin bebekler, çocuklar ve hassas cilde sahip bireyler için tahrişe yahut irritasyona neden olmadığı dermatolojik olarak test edilmiştir. Birebir vakitte eserler Vegan ve Ecomark sertifikalarına da sahiptir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %