Grayscale yeni kripto paraları araştırmaya başladı

0 0
Read Time:1 Minute, 15 Second

Kurumsal varlık yöneticisi Grayscale, kripto para eserleri için şu anda 13 farklı varlığın daha değerlendirildiğini duyurdu.

18 Haziran tarihinde açıklanan varlıklar: 1INCH, Banco, Curve, Kava, Kyber Network, Loopring, Polygon, Ren, Universal Market Access ve 0x olarak yer aldı. Görüldüğü üzere incelenen varlıklar, yüklü olarak DeFi alanından.

Yüksek süratli ölçeklenebilir Blockchain ağları Solana, Near ve Dfinity’nin lokal tokenleri de şirketin dikkate aldığı kripto para üniteleri listesine eklendi.

Yeni kripto varlıkları, Grayscale tarafından incelenen kripto para sayısını 31’e çıkartıyor. Şirket an prestijiyle 13 farklı varlığın performansını takip eden eserleri, kullanıcılarına sunuyor.

İncelenen her varlık bir esere dönüştürülmeyecek

Grayscale, “değerlendirilmekte olan her varlık, yatırım eserlerine dönüştürülmeyecek” formunda açıklama yaptı. Bildiğiniz üzere Grayscale daha evvel Cardano, Eos ve Tezos üzere varlıkları incelemişti ancak yatırım eserine çevirmemişti.

Yatırım şirketi, 17 Mart tarihinden Basic Attention Token, Chainlink, Decentraland, Filecoin ve Live Peer için eserler sunan beş yeni tröst tanıttı. Bu beş tröst şu anda Grayscale’ın idaresi altındaki varlıklarının sırf %0,1’ini temsil ediyor.

CoinShares’a nazaran, Grayscale’ın tröstleri, kurumsal kripto para yatırım eserlerinde yönetilen toplam 44,3 milyar dolarlık varlığın %75’ini temsil etmekte.

Grayscale Bitcoin Trust, Grayscale’ın toplam idaresi altındaki varlıklarının %73’ünü temsil ediyor.

Firmanın Ethereum Trust’ı da bu yıl büyüme kaydetti ve yönetilen sermayenin yaklaşık %22’sini temsil etti. Grayscale tarafından yönetilen öbür tüm tröstler, şirketin toplam idaresi altındaki varlıkların %5’ini temsil etmekte.

2021’in başından bu yana, Grayscale’ın tröstlerine 2,3 milyar dolardan daha fazla yatırım yapıldı.

Bu makale birinci olarak Muhabbit’te yayımlanmıştır

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %