İzlediği diziden etkilenen kadın, hayalini gerçekleştirip taksi şoförü oldu

0 0
Read Time:48 Second

Döndü Bahargülü, takip ettiği dizi olan “Akasya Durağı” isimli dizide taksi sürücülüğü yapan “Melahat” isimli karakterden etkilenerek, 10 yıl evvel başlayan taksicilik yapma hayalini gerçeğe dönüştürdü. Bir mühlet evvel banka kredisiyle araba alan Döndü Bahargülü, arabası ticari taksi yaptı.

“RABBİN BANA DA HAYALİMİ NASİP ETTİ”

Evvelce oğlunun çalıştırdığı ticari taksiyi, oğlu askerlik hizmetini yapmaya gidince kendisi devralan Bahargülü, “Tek hayalim taksicilik yapmaktı. Diziden çok etkilenmiştim. Bende taksi sürücüsü olma hayali kurdum. Rabbim bana da bu hayalimi nasip etti. Oğlum taksicilik yapıyordu. Kendisi askere gidince işin başına ben geçtim. Bayanlar hayatın her alanında var. Bayan isterse her şeyi başarır. Ben buna kendimi örnek gösterebilirim. Müşterilerim çok şad. Bazen şaşıranlar oluyor. Bilhassa müşterilerim büyük takviye verdiler. İşimi çok seviyorum” dedi.

“GAYET BAŞARILI”

Bayan taksici Döndü Bahargülü ile seyahat yapan Emre Karadal isimli müşterisi ise, “Direksiyonu, trafik kurallarına uyması çok başarılı. Bayanların hayatın her alanında çalışması gerektiğine inanıyorum. Döndü hanım da işini pek başarılı yapıyor. Güzel olsun diyorum” halinde konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %