Kocaeli Büyükşehir Yol Bakım Timi her yerde

0 0
Read Time:1 Minute, 9 Second

Büyükşehir Yol Bakım Timi, kentin her noktasında çalışmalarla vatandaşın ulaşımının daha konforlu ve inançlı olması için çalışıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Timi, kent genelinde yollarda bakım, tamirat çalışmaları ile ulaşımda konfor ve güvenliği sağlıyor. İklim şartları yahut ağır tonajlı araç geçişleri sebebiyle yollarda yahut yaya kaldırımlarda oluşan çukur ve bozulmalar, rastgele bir olumsuz durum oluşturarak araç ve yayalara ziyan vermesin diye asfaltlama ve parke tamir, imal çalışması ile gideriliyor.

ASFALT VE KALDIRIMLARDA ONARIM

İzmit Şahabettin Bilgisu Caddesinde bozulan tabanı asfaltlayan Yol Bakım Timi, Sekapark’ta da küp taş tamiratı yaptı. Ömer Türkçakal Bulvarı atletizm pisti karşısında bozulma meydana gelen parkelerin tamiratını yapan Yol Bakım Timi, Kongre Merkezinde görme engelli vatandaşlar için engelli taşı ve yaya geçidi imalini tamamlayarak hizmete sundu. Kente estetik bir manzara katmak için çalışan grup, İzmit Adalet Köprüsü korkuluklarını boyadı. Kartepe Rahmiye’de bozulan asfaltı onaran işçi, Kuruçeşme’de ve KOÜ Umuttepe Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde vatandaşlar tarafından sıklıkla kullanılan ve bozulmalar meydana gelen parke yolu yeniledi.

TALEPLERE SÜRATLİ MÜDAHALE

Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Timi; ana arterlerde, yollarda yahut kaldırımlarda oluşan bozulma ve aşınmalara gerek 153 Davet Merkezine vatandaşlardan gelen talep ve şikâyetler, gerekse Büyükşehir gruplarının tespitleri sonrası müdahale ederek süratli bir formda tahlil getiriyor. Oluşan bozulmaların yaya ve araçlara ziyan vermemesi için çalışmalar hızla yapılarak, yollardaki kısmi bozulmalar trimer hafriyatı ile kazınıp, akabinde yama asfalt ile sorun gideriliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %