Lila Group’ta Yeni Atamalar

0 0
Read Time:1 Minute, 14 Second

Paklık kağıtları, güç ve dokumacılık dallarında faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından Lila Group’un İnsan Kaynakları Yöneticisi Tuba Sütlü, Boyahane Tesisi Üretim Müdürü ise Serdar Kaya oldu.

Faaliyet gösterdiği kesimlerdeki yeni yatırımları ile büyüme gayeleri de artan Lila Group, alanında uzman isimleri de bünyesine katmaya devam ediyor. Küme son olarak Tuba Sütlü ve Serdar Kaya ile yollarını birleştirdi.

Tuba SÜTLÜ

Marmara Üniversitesi Çalışma İktisadı Bölümü’nden mezun olan Tuba Sütlü, yüksek lisans eğitimini ise birebir üniversitede İdare ve Çalışma Psikolojisi Bölümü’nde tamamladı.

Meslek hayatına Dışbank’da Uzman olarak başlayan Sütlü daha sonra Workcube E-İş Sistemlerinde İnsan Kaynakları Danışmanı olarak misyon yaptı. Sütlü 2008-2013 yılları ortasında Arçelik’de sırasıyla Organizasyonel Gelişim Uzmanı ve Gelişim & Yetenek İdaresi Kıdemli Uzmanı olarak misyon aldıktan sonra Enocta’da İnsan Kaynakları Müdürü olarak mesleğine devam etti. Tuba Sütlü,2013 yılında Ford Otomotiv ’de sırasıyla İnsan Kaynakları Planlama ve Organizasyonel Gelişim Grup Başkanı ile Eser Geliştirme İnsan Kaynakları Grup Başkanı olarak mesleğine devam etti. Sütlü son olarak Beyçelik Holding’ de İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim Müdürü misyonlarını yürüttü.

Serdar KAYA

1971 Bingöl doğumlu olan Serdar Kaya, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesinde Kimya Lisans Kısmından 1992 yılında mezun olmuştur.

Meslek hayatına Asya Meyve Suyu İşletmesinde Laboratuvar şefi olarak başlayan Kaya, askerlik misyonunun akabinde 1995 yılında Tekirdağ’a yerleşerek Dokumacılık Bölümünde İplik Boya, Kumaş Boya, Baskı işletmelerinde farklı kademelerde 26 yıl vazife aldı. Şu anda Lila Group Boyahane Üretim Müdürü olan Serdar Kaya evli ve 2 çocuk sahibi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %