Living Now with Netatmo ile evinizle her zaman bağlantıda olun!

0 0
Read Time:56 Second

Bticino Living Now sade çizgisi ve köşeli dizaynındaki yenilikçi yanını, bağlı sistemler için geliştirilen Living Now with Netatmo ile tam olarak söz ediyor. Klasik sistemleri akıllı sistemlere dönüştürerek zarafet ve teknolojiyi bir ortaya getiren Living Now with Netatmo, konutunuzun tüm denetimini size veriyor.

Living Now with Netatmo ile meskeninizde rahatlıkla akıllı bir sistem kurabilirsiniz. Klâsik sistemler ile entegre edilebilen ve kendi ortalarında çarçabuk haberleşebilen, bir ağ geçidi yardımı ile meskeninizde yer alan kablosuz ağ sistemine bağlanarak uzaktan denetime de müsaade veren akıllı aygıtlar ile konutunuzun denetimini sağlayabilirsiniz.

Konutunuz bir tıkla denetim altında

Akıllı telefonlarınızla konutunuzu uzaktan yönetebilir, tüm ışıkları ve perde – panjurları kolay bir komut ile kapatabilir, denetim edebilir ya da rastgele bir alarm durumunda bildirim alabilirsiniz. Hatta ve hatta, “varlık simülasyonu senaryosu” sayesinde, ışık ve perde-panjur aktivitelerini evdeymiş üzere senaryolandırabilirsiniz. Bunun için gerekli olan tek şey taşınabilir uygulamayı indirmek.

Güç tüketiminizi denetim edin

Güç tasarrufu, mesken idaresinde çok kıymetli bir bahis. Living Now with Netatmo sayesinde uygulamadan tüketim bedellerinizi denetim ederek azamî tüketim düzeyine gelen aygıtlarınızı devre dışı bırakabilirsiniz. Böylece hem aygıtlarınızın verimli kullanımını artırabilir hem de faturalarınızı denetim altına alabilirsiniz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %