n11.com’dan, garaj11 ile araç alım ve satımında yeni bir soluk

0 0
Read Time:2 Minute, 24 Second

n11.com’un e-ticaretteki deneyimi ve garantisi ile Doğuş Holding’in otomotiv alanındaki bilgi birikiminin birleştirildiği garaj11, yeni reklam kampanyasında tüketicilere itimat vurgusu ve yeni marka yüzü Mustafa Sandal ile sesleniyor.

Araç sahibi olmak, aracını değiştirmek yahut aracını çabucak satmak isteyenlerin yeni adresi garaj11, reklam kampanyası için Mustafa Sandal ile anlaştı. Mustafa Sandal’ın unutulmaz ‘Araba’ müziğinin eşlik ettiği üç farklı sinemadan oluşan reklam serisinde, eğlenceli imgeler dikkat çekiyor. İkinci el araç alım ve satımında inanç konusunun vurgulandığı sinemalarda birebir vakitte ayrıntılı ekspertiz hizmeti ve online kredi imkanı ön plana çıkarılıyor.

Doğuş Kümesi ile Güney Kore’nin en büyük kümelerinden SK Group’un iştirakinde kurulan n11.com’un İkinci El Satış Yöneticisi Kenan Bilirgen garaj11 projesiyle ilgili, ‘E-ticaretin bu kadar büyüdüğü ve dijitalleşmenin her geçen gün arttığı günümüzde, artık tüketiciler yaptıkları tüm alışverişlerde uçtan uça kurulmuş bir tecrübe yaşamak istiyor. Biz de e-ticaretin sunduğu zahmetsiz ve inançlı alışveriş tecrübesini otomotiv bölüm dinamikleriyle birleştirerek garaj11’i hayata geçirdik. Projeyi hayata geçirirken öncelikli amacımız, tüketicilerin e-ticaretten güya bir cep telefonu alır üzere araba alabilmesi tarafındaydı ve bu doğrultuda karşılaşılabilecek tüm problemleri ortadan kaldıran, itimat ve kolaylık vaadimizi destekleyen yeni hizmet ve tahliller geliştirdik. Platform çok kısa bir mühlet içinde organik olarak aylık 1 milyonun üzerinde trafik almaya başladı. Pazarda şimdi yeni bir model sunmamıza karşın birkaç ay üzere kısa bir müddet içinde yüzlerce araç satışı gerçekleştirdik.’ dedi.

Bilirgen, ‘Aldığım araç sağlam mı, ekspertiz raporu muteber mi, ödeme yaparken sorun yaşar mıyım üzere soruların tümüne n11.com garantisiyle yanıt veriyoruz. garaj11’in sunduğu hizmetler ve sağladığı avantajlarla araba alım satımına yeni bir soluk getirdiğimize inanıyoruz.’ diye ekledi.

Haziran ayı boyunca lansmana özel fiyatsız nakliye

Haziran ayının sonuna kadar sürecek lansman periyoduna özel olarak garaj11’den araç alan tüm tüketiciler, Türkiye’nin her vilayetine sağlanan fiyatsız nakliye fırsatından yararlanabiliyor.

Araçlarda TÜVSÜD D-expert garantisi

garaj11 müşterileri, hayalini kurdukları arabası akıllı filtreleme özelliği ile saniyeler içerisinde görüntüleyip, daha evvel hiç olmadığı kadar ayrıntılı bilgiye ulaşabiliyor. garaj11’de tüm araçlar bağımsız TÜV SÜD D-Expert’in ekspertiz raporu ve şase üzerinden tramer sorgulaması aracılığıyla listeleniyor. Ayrıntılı ekspertiz raporunda fiziki olarak aracı gören bir tüketicinin gözle fark edemeyeceği ayrıntılar ve aracın kondisyonuyla ilgili teknik ölçümlere raporda şeffaf biçimde yer veriliyor. garaj11 ile evre masrafı da tarihe karışıyor. Arabanın devir-teslim süreçleri, aracı alan kişi ismine garaj11 tarafından gerçekleştirilirken, kullanıcılar yeni arabasına hiçbir ek komite ya da masraf ödemeden anahtar teslim fiyatıyla kavuşuyor.

Araçlarda garanti, banka kredisi, lojistik hizmeti tek platformda

Sadece makul bir yaş ve kilometreye kadar olan araçların listelendiği garaj11’den araç alanlar, aldıkları araçlarda aracın motor, şanzıman, diferansiyel, tork konventörü ve elektrik sisteminde meydana gelebilecek arızaları teminat altına alan 3 ay / 5.000 km garanti fırsatından yararlanabiliyor. Tüketiciler alışveriş anında online olarak krediye başvurabiliyor. Ödemeler hiçbir ek masraf olmadan n11.com garantisiyle yapılıyor. Ayrıyeten sunulan lojistik hizmeti sayesinde müşteriler aldıkları aracın meskenlerinin kapısının önüne kadar gelmesini sağlayabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %