Nusr-Et Amerika’da da Büyümeye Devam Ediyor

0 0
Read Time:1 Minute, 16 Second

Dünyanın dört bir yanında yeme-içme yatırımlarına sürat kesmeden devam eden Nus-ret’in küresel marka olma seyahatindeki 24’üncü restoranı 29 Nisan’da Beverly Hills’da açıldı. 150 kişilik kapasiteye sahip yeni restoran, iç yer ve bahçe kısmı olmak üzere 2 kısımdan oluşuyor. Dallas’ta 3 Mart’ta açılan restoranın akabinde Amerika’daki 5’inci restoran olma özelliğini taşıyan Beverly Hills, ikonik “Golden Triangle” içindeki Canon Drive’da yer alıyor.

Tüm Nus-ret restoranlarının değerli simgelerinden olan tezgah ve eserin ön planda olduğu Açık Mutfak konseptiyle, etler özel bir sergileme alanında “sanat objeleri” formunda sunulacak. Konuklar, özel pişirme teknikleri kullanılarak hazırlanan en kaliteli et seçkilerini, Nusr-et imzasını taşıyan yaratıcı yemek sunumları ile deneyimleyebilecek.

Estetik, samimiyet, aşinalık kavramlarıyla şekillenen restoranın dekorasyonu, yemek tecrübesini ön plana çıkaracak halde vakitsiz ve çağdaş bir çizgide tasarlandı. Özgün mimari dizaynıyla öne çıkan restorandaki kırmızı kapı ve seramikler Nusret Gökçe’nin doğduğu bölgeden esinlenilerek hazırlandı.

Restoranın en kıymetli özelliklerinden biri de ülkemizin ünü dünyaya yayılmış ünlü foto muhabirlerinden büyük usta Orta Güler’in yapıtlarına yer veren özel bir sergileme alanına sahip olması. Türkiye’de kültür ve sanata değerli katkılar sağlayan Doğuş Grubu’nun hayata geçirdiği Orta Güler Arşiv ve Araştırma Merkezi ve Orta Güler Müzesi iş birliğiyle Orta Güler’in fotoğraflarından oluşan özel bir seçki de restoranın duvarlarında yer alıyor.

Öbür tüm Nusr-Et restoranlarında olduğu üzere Covid-19 önlemlerinin en üst seviyede uygulandığı Nusr-Et Beverly Hills, her gün gerçekleşecek canlı DJ performansı ile eğlenceli ve unutulmaz anlar deneyimlemek isteyen konuklarını bekliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %