Pınar Batur, Pernod Ricard MENAT Bölgesi İK Direktörü olarak atandı

0 0
Read Time:53 Second

Dünyanın önde gelen alkollü içecek üreticisi Pernod Ricard’ın Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye (MENAT) Bölgesi’nin İnsan Kaynakları Yöneticiliği vazifesine Pınar Batur atandı.

Pınar Batur, bu yeni rolüyle MENAT Bölgesindeki 12 ülkenin tüm İnsan Kaynakları süreçlerinden sorumlu olacaktır.

Dünyanın en büyük alkollü içecek üreticilerinden Pernod Ricard’ın Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye (MENAT) Bölgesi’ne İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak atanan Pınar Batur, Şubat 2021 prestijiyle vazifesine başladı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Psikoloji Kısmı mezunu olan Batur, Pernod Ricard’a katılmadan evvel, 12 sene Danone bünyesinde çalıştı. Bu süreçte Danone’un farklı divizyonlarında İnsan Kaynakları İş Ortağı ve Organizasyonel Gelişim Müdürü üzere rollerinde misyon alan Pınar Batur, son 4 yılında ise Danone Sütlü Eserler divizyonunda İK Yöneticiliği vazifesini üstlendi.

Kentbank’da İnsan Kaynaklarında başladığı iş hayatına, Abdi İbrahim İlaç ve TEB BNP Paribas şirketlerinde yeniden İnsan Kaynakları alanında çeşitli durumlarda vazife alarak devam eden Batur’un, 20 yılı aşan profesyonel hayatında, dönüşümsel liderlik, operasyonel harikalık, organizasyonel gelişim, fiyatlandırma ve yan haklar başta olmak üzere tüm İK işlevlerinde tecrübesi bulunuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %