SunExpress, tam kapanma sürecinde yolcularının yanında

0 0
Read Time:54 Second

Alınan tam kapanma kararı gereği iç sınır uçuşlarının birçoğunu askıya aldığını bildiren havayolu, 30 Nisan – 17 Mayıs tarihleri ortasında mecburî hallerde seyahat etmesi gereken konuklarının gereksinimlerine karşılık vermek için Antalya’dan Gaziantep, Kayseri, Van ve Diyarbakır’a; İzmir’den ise Adana, Van, Trabzon, Diyarbakır, Konya ve Gaziantep’e karşılıklı seferler sunuyor.

Hususla ilgili bilgi veren SunExpress Ticaret Yöneticisi Peter Glade, “SunExpress olarak, Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’nin Covid-19 önlemleri kapsamında aldığı önlemleri büsbütün destekliyoruz. Eski hayatlarımıza dönebilmemiz için Covid’e karşı verdiğimiz bu savaşı bir an evvel sonlandırmamız gerekiyor. Bu kapsamda, iç sınır uçuşlarımızın birçoğunu 17 Mayıs’a kadar askıya aldık. Lakin her ne kadar bu güçlü devirde uçuş düzenlemek mali açıdan yapılabilir görünmese de, merkezlerimiz Antalya ve İzmir’den Anadolu’nun pek çok noktasına uçuşlarımızı belli bir sıklıkta sürdürecek ve yolcularımızı mecburî durumlarda ailelerine, arkadaşlarına ve işlerine ulaştırmaya devam edeceğiz. Sürekli yolcularımızın yanındayız” dedi.

Tam kapanma sürecinde zarurî durumlarda seyahat etmesi gereken SunExpress konukları, e-devlet sistemi yahut ALO 199 numaralı sınır üzerinden aldıkları seyahat müsaade dokümanlarını ve HES kodlarını ibraz ederek uçuşlara katılabilirler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %