Tolga Bıyıklıoğlu’nun yeni adresi Inhouse Global oldu

0 0
Read Time:1 Minute, 4 Second

Tolga Bıyıklıoğlu’nun yeni adresi Inhouse Küresel oldu

Gayrimenkul kesiminin yakından tanıdığı Tolga Bıyıklıoğlu, Inhouse Global’in İdare Şurası Üyesi ve CEO’su oldu. MESA Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı misyonundan ayrıldıktan sonra kendisine ilişkin danışmanlık şirketiyle Bodrum projelerine “exclusive” danışmanlık veren Bıyıklıoğlu, 2021’in birinci çeyreğinde rotasını Inhouse Global’e çevirdi.

Dünyanın 63 ülkesine Türkiye’den gayrimenkul satışı yapan Inhouse Global’in muvaffakiyetini sürdürmeyi hedefleyen Bıyıklıoğlu, Inhouse Global’in iş geliştirme süreçlerine de katkıda bulunacak.

Gayrimenkulde 20 yılı aşkın deneyim…

Tolga Bıyıklıoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi, Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. 20 yılı aşkın müddettir Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul markalarında yöneticilik yapan Bıyıklıoğlu,

2001 ile 2015 yılları ortasında Sinpaş GYO ve Yapı A.Ş.’de Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Departmanlarında yönetici olarak çalıştı. Sinpaş’ın Bursa, Ankara, Gaziantep ve Denizli üzere tüm kent dışı operasyonlarını yöneten Bıyıklıoğlu, misyon müddeti boyunca, Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı ve İcra Heyeti Üyeliği misyonlarını üstlendi. Daha sonra Mesa A.Ş.’nin Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı ve İcra Şurası Üyelik misyonlarını yürüten Bıyıklıoğlu, kurmuş olduğu danışmanlık firması Nesturkey ile Denizbank Le Chic Bodrum ve Mavi Arya Bodrum projelerinin danışmanlıklarını yürüttü. 2021 Nisan ayında ise Inhouse Küresel ile el sıkışan Tolga Bıyıklıoğlu, bölümde isminden kelam ettirmeye devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %