Türk Telekom’dan AKM ve Beyoğlu Kültür Yolu’nda WiFi deneyimi

0 0
Read Time:2 Minute, 4 Second

Türk Telekom, “herkes için erişilebilir iletişim” yaklaşımıyla Türkiye’nin dört bir yanındaki WiFi hizmet noktalarını genişletiyor. Türk Telekom, ana destekçisi olduğu Atatürk Kültür Merkezi (AKM) ve Beyoğlu Kültür Yolu’nda sanatseverlerin yenilikçi teknolojileri deneyimleyebilmeleri için fiyatsız WiFi hizmeti sunuyor.

Türk Telekom güçlü altyapısı ve WiFi alanındaki deneyimiyle, AKM’de ve Beyoğlu Kültür Yolu kapsamındaki kültür sanat yerlerinde, ziyaretçilere kaliteli ve inançlı internet tecrübesi yaşatmak için fiyatsız WiFi hizmeti sağlıyor. Türk Telekom ayrıyeten 20 Haziran Dünya WiFi Günü hasebiyle, yalnızca bugüne özel, 81 vilayetteki WiFi noktalarını kullanıcılarına fiyatsız sunacak.

“İçinde sanat, dışında hayat, kalbinde Türk Telekom” telaffuzuyla Atatürk Kültür Merkezi’nin ana destekçisi olan Türk Telekom, teknolojinin imkânlarını sanatseverlerle buluşturuyor. AKM’yi ve Beyoğlu Kültür Yolu kapsamındaki kültür-sanat yerlerini ziyaret eden tüm sanatseverler, Türk Telekom’un WiFi hizmetinden operatör bağımsız olarak sınırsız yararlanabilecekler. Türk Telekom ayrıyeten 20 Haziran Dünya WiFi Günü münasebetiyle, yalnızca bugüne özel 81 vilayetteki WiFi noktalarını kullanıcılarına fiyatsız sunacak.

“Teknoloji ile sanatı buluşturuyoruz”

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal hususla ilgili şunları söyledi; “Türkiye’nin ulusal kültürünün oluşumunda değerli katkı ve izleri bulunan Atatürk Kültür Merkezi’nin ana destekçisi olarak, opera salonuna ismimizi vermenin yanı sıra, bu bedelli yapının tüm bağlantı ve teknoloji altyapısını sağlıyoruz. Teknoloji ile sanatı buluşturan bu çok özel yerde cümbüş, dinlence ve Türk Telekom’a ilişkin tecrübe alanlarımızda özel etkinliklerle ziyaretçilere keyifli anlar ve ayrıcalıklı tecrübeler yaşatmayı amaçlıyoruz. Sunduğumuz fiyatsız WiFi hizmetiyle tüm konukların internetten faydalanmalarını hedefliyoruz. Sanatseverlerin, AKM’deki ve Beyoğlu Kültür Yolu’ndakiyenilikçi teknolojileri deneyimlemeleri içinuçtan uca telekomünikasyon hizmetlerimizle sanatı teknoloji ile harmanlamayı sürdüreceğiz.”

AKM’nin simgesi kırmızı kürenin bulunduğu 2 bin 40 kişilik ana opera salonuna ismini veren Türk Telekom, tüm ziyaretçilere en yüksek teknolojiye sahip sabit ve taşınabilir haberleşme şebekesi ve WiFi alanındaki deneyimiyle kaliteli ve inançlı internet ilişkisi sunuyor. Türk Telekom’un fiyatsız WiFi hizmeti; AKM’nin yanı sıra Beyoğlu Kültür Yolu’ndaki geniş bir alanı içine alacak. Bu kapsamda, Mehmet Akif Ersoy Konutu, Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi, Narmanlı Han, Galata Kulesi ile Galata Mevlevihanesi’ndeki tüm ziyaretçiler fiyatsız WiFi hizmetinden yararlanabilecekler.

Her yerde, herkes için internet Türk Telekom’dan

Türkiye’yi geleceğe bağlayacak altyapı ve teknoloji için çalışan Türk Telekom, stadyumlar, kütüphaneler, havalimanları, restoranlar, marinalar, otobüs/feribot/uçak üzere toplu taşıma araçları ve binlerce lokasyonda bulunan WiFi hizmet alanını her geçen gün genişletiyor. Bu kapsamda global ölçekteki en büyük havalimanlarından İstanbul Havalimanı’nı ziyaret eden tüm kullanıcılar için fiyatsız WiFi hizmeti sunan Türk Telekom, mutabakatlı havayolu şirketlerinde yolcuların uçuşları sırasında da WiFi hizmetinden yararlanmalarını sağlıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %