Yüz Sıkılaştırma Cihazı FOREO BEAR’ın Yeni Rengi Mint İle Tanışın!

0 0
Read Time:1 Minute, 24 Second

İsveçli hoşluk ve teknoloji markası FOREO, yüz fitness’ında ihtilal yaratan dünyanın en tesirli ve emniyetli microcurrent (mikro akım) teknolojili yüz sıkılaştırma aygıtı BEAR, cildinizin gereksinimi olan bakımı sunuyor. Üstelik artık de sadece Beymen’de satışa sunulacak yeni rengi Mint ile tabiatın esintilerini meskenlerinize taşıyor.

Dinlenmeye ve rahatlamaya gereksinim duyduğumuz bu periyotlarda yüzümüze farklı bir değer göstermemiz gerekiyor. Hassas bir yapıya sahip olan yüzümüz için pek çok rahatlatma tekniği mevcut. Kozmetik eserlerden uzak durmaktan tutun da sayısız masaj tekniğine kadar pek çok şeyi deneyebilirsiniz. Fakat buradaki kritik husus nasıl ve ne vakit yapılacağı… Konutunuzun rahatlığında, spa konforunda profesyonel bakım sunan İsveçli hoşluk ve teknoloji markası FOREO, yüz fitness’ında ihtilal yaratan dünyanın en tesirli ve emniyetli microcurrent (mikro akım) teknolojili yüz sıkılaştırma aygıtı BEAR, cildinizin gereksinimi olan bakımı sunuyor. Üstelik artık de sadece Beymen’de satışa sunulacak yeni rengi Mint ile tabiatın esintilerini meskenlerinize taşıyor.

Pandemiyle ve iş temposuyla geçen ağır bir yılın akabinde dinlenmek hepimizin hakkı. Son devirlerde de bilhassa yüz bölgesine bakım yapmak için pek çok formül konuşulmaya başladı. Masaj terapileri, bakım seansları, kozmetik ya da bitkisel yollar… Lakin cilde uygun olacak sistemi bulmak, güvenmek ve hatta buna vakit ayırmak önemli bir sorun. Bu yüzden pek çok kullanıcının inancını kazanmış, tesirli ve pratik yolları seçmek en mantıklısı. İsveçli hoşluk ve teknoloji markası FOREO, çok sevilen dünyanın en tesirli ve muteber yüz sıkılaştırma aygıtı BEAR’ın yeni rengi Mint’i tanıttı. Tabiatın yeşilliğinden ilham alan yeni rengiyle BEAR, cildinizde tabiatın esintisini hissettirecek. Nanenin ferahlatıcı tesiri de düşünüldüğünde yüz fitness’ında ihtilal yaratan BEAR için daha yeterli bir renk düşünülemezdi. Cildinizi dakikalar içinde ferahlatıp sıkılaşmasına yardımcı olacak BEAR, Beymen mağazalarında yeni rengi Mint ile kullanıcılarıyla buluşmayı bekliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %