ZUBİZU üyelerine özel, istegelsin’de 50 TL indirim

0 0
Read Time:54 Second

Türkiye’nin birinci hayat stili taşınabilir uygulaması olarak, hayatımıza girdiği 2016 yılından bu yana üyelerine 600 bin lira indirim kazandıran ZUBİZU, 3,8 milyon üyesine, modadan, beyaz eşyaya, seyahatten, akaryakıta hayatın her alanında ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Salgın nedeniyle tüm Türkiye’nin konutuna kapandığı bu günlerde artan market alışverişlerinde kullanılmak üzere ZUBİZU’ya özel indirimler var.

Türkiye’nin birinci ve tek online süpermarketi istegelsin’de her 300 TL ve üzeri alışverişte geçerli 50 TL indirim kodu ZUBİZU’da. ZUBİZU üyeleri, temel besin eserleri ve atıştırmalıklardan sıhhat eserlerine, şahsî bakım eserlerinden ofis gereçleri ve küçük konut aletlerine kadar 7 binden fazla çeşit eseri müşterilerinin kapısına götüren istegelsin’de, her 300 TL alışverişe 50 TL indirim kodu kazanacak. Kampanya, 17 Mayıs’a kadar devam edecek.

Bugüne kadar 1 milyon kişinin kendilerine özel ayrıcalıklarla tatil ve seyahatini planladığı, 300 bin kişinin internet alışverişi yaptığı, 350 milyon litre akaryakıt alınan ZUBİZU, market alışverişlerinin yanı sıra 575’ten fazla markada da üyelerine özel ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.

istegelsin’in yanı sıra tüm kampanyalarla ilgili ayrıntılı bilgilere, ZUBİZU taşınabilir uygulamasından ulaşılabilir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %