Aksigorta, Acentelerinin İşçi Bayramı’nı Hediye Çeki ile Kutluyor

0 0
Read Time:1 Minute, 2 Second

Aksigorta, Acentelerinin Emekçi Bayramı’nı İkram Çeki ile Kutluyor

Yeni kuşak sigortacılık anlayışıyla eser ve hizmetlerini geliştiren Aksigorta, konutlarından çalışmayı sürdüren acentelerini yaptığı sürprizlerle desteklemeye devam ediyor. Acentelerinin Ramazan ayını ve 1 Mayıs Emek ve Emekçi Bayramı’nı kutlayan Aksigorta, acenteleri ve acente çalışanlarından oluşan yaklaşık 14 bin bireye makul marketlerde kullanabilecekleri alışveriş çeki armağan ediyor.

Eser ve hizmetlerini insan odaklı yaklaşımlarla geliştiren Sabancı Holding iştiraki Aksigorta, en büyük dağıtım kanalı olan acentelerine yaptığı takviyeleri sürdürüyor. Sigorta işçilerinin 1 Mayıs Emek ve Emekçi Bayramı’nı kutlayan Aksigorta, acenteleri ve acente çalışanlarından oluşan yaklaşık 14 bin kişinin hayatına dokunmayı hedefleyerek, belli marketlerde kullanabilecekleri alışveriş çeki ikram ediyor.

‘Sektörün ardındaki güç acentelerimizdir’

Acenteleri için her fırsatta takviyede bulunduklarını söz eden Aksigorta Genel Müdür Yardımcısı Tolga Tezbaşaran, “Pandemi nedeniyle bir ortaya gelemediğimiz bu zorlayıcı periyotta, acentelerimizin onların yanında olduğumuzu bilmesi bizim için büyük kıymet taşıyor. Sigortacılık kesiminin bu kadar başarılı olmasının ardındaki güç; en güçlü kaidelerde dahi özveriyle çalışmalarını sürdüren acentelerimizdir. Sigorta işçilerimizin Ramazan Ayı’na denk gelen 1 Mayıs Emek ve Emekçi Bayramı’nı kutlayarak, acentelerimiz ve acente çalışanlarımızdan oluşan yaklaşık 14 bin bireye 150 TL pahasında alışveriş çeki ikram ediyoruz. Umarım bu güçlü günler geride kalacak ve tekrar acentelerimizle bir ortaya geleceğiz’’ diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %