Bayer’in KTEPH Aklımda Projesine Muse Awards’tan Ödül

0 0
Read Time:56 Second

Bayer, KTEPH Aklımda projesi ile dünyanın en yaratıcı fikirlerinin değerlendirildiği Muse Awards tarafından ses kategorisinde Altın Mükafata layık görüldü. Bayer ve Ajans Digital tarafından geliştirilen KTEPH Aklımda, 25 rakibi ortasından öne çıkarak ödül almayı başardı.

KTEPH hastalığının farkındalığını arttırmak maksadıyla kurgulanan proje ile doktorlar ve hastalar ortasında empati alakası sağlanıyor. 3 boyutlu ses teknolojisinin kullanıldığı ve gerçek hasta senaryolarıyla desteklenen projede KTEPH hastasının yaşadığı semptomlar, nefes alamadığında neler hissettiği, geciken teşhisin nelere mal olduğu seslerle deneyimletiliyor.

Bayer Hakkında

Bayer, sıhhat ve beslenme ile ilgili hayat bilimleri alanlarında uzmanlaşmış global bir şirkettir. Eser ve hizmetleri, insanlığa yararlı olabilmek ve giderek artan ve yaşlanmakta olan global nüfusun ortaya çıkardığı büyük zorlukların üstesinden gelmeyi desteklemek maksadıyla tasarlanmıştır. Bayer Küme, birebir vakitte inovasyon ve büyümeyle kıymet yaratmayı ve kazanma gücünü artırmayı amaçlamaktadır. Sürdürülebilir kalkınma unsurlarına bağlı olan şirket, Bayer markası ile tüm dünyada itimat, kalite ve güvenilirliğin timsali olmuştur. 2020 mali yılı prestijiyle 100.000’e yakın çalışana ve 41,4 milyar Avro satış cirosuna sahip olan Bayer’in, Ar-Ge harcaması ise 4,9 milyar Avro seviyesindedir. Daha fazla bilgiye www.bayer.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %