ADATA Kuruluşunun 20. Yılını Kutluyor

0 0
Read Time:57 Second

Dünyanın önde gelen DRAM modülü, NAND Flash depolama eserleri, taşınabilir aksesuarlar, oyun ekipmanları üreticilerinden biri olan ADATA Technology, kuruluşunun 20. yılını kutlamak maksadıyla yıl boyunca bir dizi aktiflik ve indirim kampanyası düzenleyeceğini duyurdu. 30 Haziran 2021 tarihine kadar sürecek çevrimiçi etkinliklerle 50 bin dolar kıymetindeki mükafatlar şanslı kullanıcıların olacak.

ADATA Technology Kurucu Ortağı ve CEO’su Simon Chen fikirlerini şu sözlerle ifade etti, “20 yıl içerisinde çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve kullanıcılarımızın dayanaklarıyla ADATA’yı DRAM ve SSD alanlarında dünyanın önde gelen markalarından bir haline getirdik. Düzenleyeceğimi eğlenceli etkinliklerle de bu başarıyı herkesle paylaşmak istiyoruz. Önümüzdeki yirmi yılın ne getireceğini merakla beklerken yenilikçi eserler ortaya koymaya ve en yeni teknolojileri dünyanın her yanındaki kullanıcılarla buluşturmaya devam edeceğiz.

Kullanıcılar düzenlenecek etkinliklere ADATA’nın hazırladığı özel bir site üzerinden katılabilecekler. Ayrıyeten yıl içinde çeşitli indirim kampanyaları da gerçekleştirilecek. Türkiye’deki kullanıcılar da bu kapsamda önde gelen teknoloji mağazalarındaki indirimlerden faydalanabilecekler. Hâlihazırda GAMMIX S50 Lite PCIe 4.0 1TB SSD’ye 12 indirimle 1489TL’ye, SPECTRIX D50 DDR4 RGB 8GB 3200MHz RAM’e ise 9 indirimle 439TL’ye sahip olabilirler. Öbür pek çok eserde de çeşitli indirim fırsatları kullanıcıları bekliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %