Albaraka’da görüntülü görüşme ile hesap açma dönemi

0 0
Read Time:1 Minute, 18 Second

Türkiye’nin birinci iştirak bankası Albaraka Türk, 1 Mayıs’ta yürürlüğe giren düzenleme kapsamında, manzaralı görüşme hizmetiyle; şubeye gitmeden ve ıslak imzaya gerek kalmadan kolay hesap açma ve müşteri olma imkanı sunuyor.

Türkiye’nin birinci iştirak bankası Albaraka Türk, hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. 1 Mayıs’ta yürürlüğe giren düzenleme doğrultusunda; Albaraka Türk; dilediğiniz yerden Albaraka Taşınabilir uygulaması üzerinden müşteri temsilcileriyle manzaralı konuşarak, Albaraka Ailesine katılmaya ve masrafsız bankacılık dünyasından yararlanmaya imkan sağlıyor. Üstelik, fiyatsız 7/24 FAST, EFT ve Havale hizmetiyle 98/2 kar paylaşım oranlı TL dijital katılma hesabı avantajı sunuyor.

Yeni devirde nerede olursanız olun Albaraka taşınabilir uygulaması üzerinden; manzaralı görüşme hizmeti ile şubeye gitmeden ve ıslak imzaya gerek kalmadan çok kısa müddette Albaraka’da hesap açılabiliyor. Bunun için yapılması gereken Albaraka taşınabilir uygulamasını indirip, “Müşteri olmak istiyorum” seçeneğini tıklamak. Ekranda çıkan kısa müracaat formu doldurulduktan sonra, NFC, OCR üzere teknolojilerle kimlik denetimleri yapıldıktan sonra müşteri temsilcisi ile imajlı görüşme kapsamında çok kısa müddet içinde müşteri numarası ve kanal şifresi oluşturularak hesap açılmış oluyor. Hesap sahipleri ayrıyeten, talep ettiği eser ve hizmetlerin de başvurusunu yapabiliyor.

Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku mevzuyla ilgili olarak; “Pandeminin kuvvetli şartları ve kapanma periyodunda her türlü imkanımızla bu periyoda hazırlıklıyız. Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sıhhatini korumak ismine tüm önlemleri alıyoruz. Muhtaçlık duyulan her türlü yenilikçi uygulamayı geliştiriyoruz. Bu çerçevede artık Albarakalı olmak isteyenler hesap açmak için şubelerimize gelmek zorunda değil, taşınabilir uygulamamız sayesinde çok kolay ve kolay bir halde hesaplarını açabilecek ve talep ettikleri hizmetlerden yararlanabilecekler. Bu üzere yenilikçi uygulamalarımızı önümüzdeki devirde de sürdürerek müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %