Alternatif Bank Yöneten Kadına Güç Katan Paket ile kendi işini yapan ve yöneten kadınları destekliyor

0 0
Read Time:1 Minute, 54 Second

Alternatif Bank, yurt dışı fonlama programı kapsamında geçtiğimiz yıl IFC’den sağladığı

100 milyon dolarlık kaynağı, ihracatçı firmalar başta olmak üzere paydaşlık yapısında yahut idaresinde bayanların kelam sahibi olduğu şirketlere “Yöneten Bayana Güç Katan Paket” ile sunmaya devam ediyor.

Alternatif Bank, bayan girişimcilerin hissedarlığında faaliyet gösteren yahut bayan profesyoneller tarafından yönetilen teşebbüslerin desteklenmesi maksadıyla geçen yıl IFC’den sağladığı 100 milyon USD kaynağı Yöneten Bayana Güç Katan Paket kapsamında sunuyor. Paketten IFC KOBİ tarifine uyan, 51 ve üzeri bayan paydaşlığı bulunan yahut CEO, COO, lider yahut lider yardımcısı konumlarında en az bir bayan ile 20 ve üzeri bayan iştiraki olan kurumlar yararlanabiliyor. Yöneten Bayana Güç Katan Paket kapsamında avantajlı finansman imkânı, katma kıymetli bankacılık hizmetlerinde fiyat muafiyeti sağlanırken, finans ve dış ticaret hususlarında da eğitimler gerçekleştiriyor.

Alternatif Bank Genel Müdür Yardımcısı Yeşim Şimşek kullandırımı devam eden paketle ilgili olarak; “Sağladığımız kredilerle dış ticaretin finansmanı başta olmak üzere gerçek iktisada verdiğimiz dayanağı her periyot artırmayı hedefliyoruz. Pandeminin tesiriyle kuvvetli periyotlardan geçerken sunacağımız bu dayanakların her zamankinden daha manalı olduğuna inanıyoruz. Bu kapsamda, teşebbüsçü ruhları ve idare yetkinlikleriyle ülke iktisadının kalkınmasında çok kıymetli bir yeri olduğuna inandığımız bayanları, sağladığımız kaynaklarla desteklemeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz yıl IFC’den temin ettiğimiz kaynağı da kendi işinin sahibi bayan girişimcilerin yahut bir kurumda yönetici olan bayanların desteklenmesi, istihdamının artması hedefiyle Yöneten Bayana Güç Katan Paket ismi altında sunuyoruz. Paketten yararlanmak isteyen bayanlara, avantajlı kurallarda finansmana erişim ile katma kıymetli bankacılık eser ve hizmetlerimizde fiyat muafiyeti sağlıyoruz. Bilanço idaresi, finansal tahlil ve dış ticaret bahislerinde ise uzman takımlarımız tarafından eğitimler veriyoruz. Ek olarak yöneten bayanlarımızın hayatlarını kolaylaştıracak 5’e varan akaryakıt indirimi, fiyatsız saatlik sürücü, yaz-kış araç check-up, lastik değişimi ve saklanması, fiyatsız sıhhat ve hoşluk uygulamaları üzere asistans hizmetleri de sunuyoruz.” dedi.

Yöneten Bayana Güç Katan Paket ile bir yıl boyunca fiyat muafiyetiyle sunulan hizmetler:

 • Kredi tahsisi
 • İnternet ve taşınabilir bankacılık kanallarından EFT ve havale
 • Dış ticaret süreçleri
 • Ferdi ve ticari kredi kartı (Aidat ve limit tahsis)
 • Çek karnesi (25’er sayfalık 2 adet)
 • Leasing süreçleri (Yönetim ve mülkiyet dönem bedeli)
 • Asistans Hizmetleri
 • Özel Kobi Çizgisi
 • 5’e varan akaryakıt indirimi
 • Fiyatsız saatlik sürücü
 • Yaz-kış araç check-up, lastik değişimi ve saklanması
 • Fiyatsız mamografi yahut göğüs ultrasonu çekimi ve raporu

Fiyatsız estetik/saç/dermotolojik/diyetisyen muayenesi ve sonraki süreçlerde 30 indirim

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %