Başkan Kanar ve Ekipler Öğrencileri Sınavda da Yalnız Bırakmadı

0 0
Read Time:54 Second

Sınav maratonu boyunca öğrencilere deneme imtihanları, mental ve ruhsal rehberlik, moral cümbüşleri ve tüm gün fiyatsız ikramlar eşliğinde öğrencilerin ders çalıştığı millet kıraathanesi üzere birçok aktiflikle dayanak olan Mustafakemalpaşa Belediyesi, imtihan günüde öğrencileri yalnız bırakmadı. 22 bölgede çocuklara su ikramında bulunan takımlar, onlara moral verdi.

Mustafakemalpaşa Belediye Lider Mehmet Kanar dostlarım, gücüm ve motivasyon kaynağım diye bahsettiği gençleri yeniden yalnız bırakmadı. Tüm grupları sabahın erken saatlerinde imtihanların yapıldığı 22 okulda görevlendirerek onlara moral veren Lider Mehmet Kanar, sonuç ne olursa olsun her vakit yanlarında olduklarını, asla pes etmemelerini ve kendilerine güvenmeleri bildirisini iletti.

Gençlere çok kıymet veren genç Lider Mehmet Kanar “Eminim ki emeklerinizin karşılığınızı alacaksınız. Bu hayatta karşınıza çıkacak birçok imtihandan yalnızca bir tanesi. Sonuç bağımsız olarak yalnızca geleceğe odaklanın. İnanıyorum ki değerli başarılara imza atacaksınız. Bir abiniz, dostunuz, arkadaşınız olarak tüm yüreğim, itimadım ve inancım her vakit yanınızdayım. Rabbim zihin açıklığı versin.” Dedi

Kanar, eğitimden, spora, bilimden sanata gençlerin her manada hayata hazırlanmalarında çok pahalı katkıları olacağına dikkat çektiği Bursa’nın en nitelikli Gençlik Merkezi’nin birinci etabının tamamlanmak üzere olduğunun muştusunu verdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %