Gedik Yatırım’ın “5. Yatırımcı Semineri” Konya oldu

0 0
Read Time:59 Second

Sermaye piyasalarının öncü kuruluşlarından Gedik Yatırım, yatırımcılara yönelik eğitim seminerlerini sürdürüyor. Birincisi Karadeniz Ereğlisi’nde düzenlenen seminerlerin yeni adresi Konya oldu. Gedik Yatırım’ın finansal okuryazarlığın gelişmesine katkı sağladığı eğitimleri yıl boyunca sürecek.

Türkiye’nin önde gelen yatırım kuruluşları ortasında yer alan Gedik Yatırım, Türkiye genelindeki yatırımcı seminerlerine devam ediyor. 18 Mayıs’ta Karadeniz Ereğlisi’nde başlayan seminerler, şimdiye kadar Karabük, Bandırma, Balıkesir’de gerçekleştirildi. 16 Haziran’daki Konya seminerine de ilgi ağır oldu.

“Finansal okuryazarlığa katkı sağlıyoruz”

Haziran sonuna kadar sürecek olan yatırımcı seminerlerinin fiyatsız ve herkese açık olduğunu belirten Gedik Yatırım Genel Müdürü Ersan Akpınar, “Seminerlerimizi Türkiye’de finansal okuryazarlığın ve şuurun artması, gerçek yatırım kararları almak için bir rehber olması ve finans piyasasının yanlışsız anlaşılması hedefiyle düzenliyoruz” diye konuştu. Akpınar, sözlerine şöyle devam etti: “Biliyoruz ki finansal okuryazarlık yalnızca bugünün kaidelerini uygunlaştırmayı değil, emeklilik ve gelecek için de gerçek planlama yapabilmeyi sağlayan bir kazanımdır. Finansal okuryazarlık bireylere sağladığı yararın yanında, ülke iktisadına sağladığı katkı ile de değerli bir yere sahiptir. Yıl boyunca birçok vilayetimizde Gedik Yatırım Yatırımcı seminerlerini düzenledik. Konya’daki iştirakin ve ilginin de hayli yüksek olduğunu memnuniyetle gördük. Hakikat yatırım ve finansal şuurun gelişmesine katkı sağlamaktan ötürü çok memnunuz.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %