Petrol Ofisi, toptan satışlar bayileri ile ‘yaza merhaba’ dedi

0 0
Read Time:2 Minute, 18 Second

Türkiye akaryakıt ve madeni yağlar dallarının klasik önderi Petrol Ofisi, toptan satışlar bayilerinin iştirakiyle İstanbul Boğazı’nda ‘yaza merhaba’ dedi. 2021 yılında pandemiye karşın akaryakıt ve madeni yağlar kesimlerindeki klâsik liderliğini devam ettiren Petrol Ofisi’nin, Petrol Ofisi Ticari ve Endüstriyel Satışlar Yöneticisi Ulvi Kılıç ile Toptan Satışlar Kıdemli Müdürü Celal Ersan’ın mesken sahipliğinde gerçekleşen yaza merhaba davetine, CEO Selim Şiper, şirket yöneticileri ve 100’e yakın toptan satış bayi yetkilisi katıldı. Aktiflik öncesi Ataköy Marina İstasyonu’nun açılışına da katılan davetliler, daha sonra tekne ile Boğaz’a açılarak, İstanbul’un bilinmeyen tarihini şair ve muharrir Sunay Akın’dan dinlediler.

2021 yılını muvaffakiyetle kapatarak, akaryakıt ve madeni yağlar kesimindeki klâsik liderliklerini pekiştirerek sürdüren Petrol Ofisi, toptan satışlar bayilerinin iştirakiyle İstanbul Boğazı’nda ‘yaza merhaba’ dedi. Petrol Ofisi Ticari ve Endüstriyel Satışlar Yöneticisi Ulvi Kılıç ile Toptan Satışlar Kıdemli Müdürü Celal Ersan’ın konut sahipliğinde gerçekleşen ‘yaza merhaba’ davetinde yaklaşık 100 toptan satış bayisinin yöneticileri ağırlandı. Davete, Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper ile şirket yetkilileri de katıldı.

İstanbul’un eşsiz görünümü eşliğinde kentin bilinmeyen tarihini Sunay Akın’dan dinlediler

Keyifli tertip, Petrol Ofisi Ataköy Marina istasyonunun açılışı ile başladı. Petrol Ofisi’nin altıncı marina istasyonu olan Ataköy Marina istasyonundaki açılış merasiminin akabinde konuklar, tekne ile İstanbul Boğazı’na açıldı. Seyahatte, İstanbul’un eşsiz boğaz görüntüsünün, müzik ve akşam yemeği eşliğinde keyfini çıkaran davetliler hoş bir ayrıcalık da yaşadı. Ünlü şair ve muharrir Sunay Akın boğazın eşsiz hoşlukları eşliğinde, İstanbul’un bilinmeyen tarihini dikkat cazibeli kıssalarıyla birlikte anlattı. Renkli ve keyifli anlara sahne olan aktiflik, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

“Türkiye’nin büyük kuruluşlarına, çok değerli alt yapı projelerine yaptığımız yakıt tedariki ile ülkemizin gelişimine katkı sağlıyoruz”

Petrol Ofisi’nin her alanda olduğu üzere ticari ve endüstriyel satışlarda da çok değerli başarılara imza attığına vurgu yapan Ulvi Kılıç, “Ticari ve endüstriyel satışlar alanında; PO Air ile havacılık, PO Marine ile denizcilik yakıtlarında çok değerli bir altyapı ve faaliyet hacmi ile ülkemizin, müşterilerimizin hava ve deniz ulaşımının hizmetindeyiz. Toptan Satışlar alanında da, Türkiye’nin çok büyük kamu ve özel dal kuruluşlarının, çok kıymetli alt yapı projelerinin yakıt tedariki ile ülkemizin gelişimine katkı sağlıyoruz. Pandemi ve onun yarattığı tahribatın tesirlerinin devam ettiği bu kuvvetli yılda çalışanlarımızla, bayilerimizle ve paydaşlarımızla birlikte özveri ile çalışarak, zahmetlerin üstesinden gelmeyi başardık. Ortaya koyduğumuz bu muvaffakiyet ile de liderliklerimizi daha da kalıcı hale getirdik. Bu başarıda Petrol Ofisi Ailesi’nin tüm bireylerinin çok büyük emek ve hissesi var. Bu başarılı ve güçlü faaliyetlerimizin altında hiç elbet ki Toptan Satış bayilerimizin emekleri, imzaları da bulunuyor. Böylesine ağır ve tempolu bir çalışma devrinin içinde, hem hoş ve keyifli bir akşam geçirmek, hem de daima birlikte bir ortada olabilmek için bu türlü bir buluşma düzenledik. Elde edilen bu muvaffakiyete katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %